www.MiLeTiNa.ch

Mir se keni ardh nė MiLeTiNa.ch www.MiLeTiNa.ch
••»°  Mir se keni ardhur nė ® www.MiLeTiNa.ch ®  °«••

| Shtėpi | Info | Kontakt | Kushtet | Libri Mysafirve | Forum | Foto  | Foto Album  | Chat | Loja | Resurse | Partner |

 Ora   

RaDio TeToVaRi News Lajmet
Ket RaDio duhet
me pat Favorit:
        
Radio
TeToVaRi 
Muzika
_
_

 

..:: Kushtet e Islamit ::..

Islamit Besimit Abdesit Namazit Guslit Tejmumit

E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thrretė nė rrugėn e All-llahut,qė bėn vepra tė mira dhe qė thotė:''Unė jamė prej Muslimanve''?

" Dhe gjithmone pas veshtiresise vjen lehtesimi" Ashtu si pas stuhise dielli fillon te ndrije perseri,....edhe per ty

NDALOHET DHĖNIA E PUNIMEVE PA PASUR LEJE NGA AUTORI NĖ MOSPĖRPUTHJE ME KĖTĖ LICENCĖ!

Copyright © 2004  2013

Die WebSeite wird vom SERVER  TeToVaRi.ch ® verwaltet

  Aktuell am 19.01.2013